INFORMACE & PRODUKTY

Dárkový poukaz


poukaz

Nabízím dárkové poukázky v hodnotě, kterou si sami zvolíte. S obdarovaným domluvím termín, dle jeho času a vrhneme se na to :-)

Dárkové poukazy je možné zakoupit u mne v ateliéru.


Fotografování miminek "Newborn photo"

Velice oblíbené. Na vaše čerstvě narozené miminko jsem v ateliéru plně připravena. Už jen proto, že ještě jedno skoro miminko mám doma:-) Nerozhází nás pláč nebo špatná nálada. Na děťátko musíme jít s tou největší jemností, trpělivostí a láskou. Jen tak vzniknou ty nejkrásnější fotografie. Pro chlapečky máme mnoho čepiček, bedýnek, kýblíků,.... a jiných dekorací a pro holčičky mnoho krásných čelenek a jiných doplňků...

Doporučená doba na fotografování Vašeho miminka je od narození do 3 týdnů, protože jsou v tomto období miminka nejvíc spavá a klidná.

POZOR: Je důležité objednat si focení včas. Zavolejte mi ještě před porodem nebo již z porodnice a vše společně domluvíme.


BALÍČEK "STANDART"

Cena: 2500,- Kč

obsahuje 12 plnohodnotně upravených fotografií, které dostanete v tisku ve formátu 13 x 18 a také v elektronické podobě pro vaše případné další využití.

Každá další fotografie navíc 180,- Kč v elektronické podobě.


Galerie


miminko

Fotografování dětí a rodinná fotografie

Velice oblíbené fotografování. Věk dětiček není nijak omezen. Na děti v ateliéru čekají krásné rekvizity. Auta, kufry, bedýnky, různá pozadí a nepřeberné množství doplňků..., ale také hraček. U tohoto fotografování si užijeme společně spousty legrace :-)

Oblečení pro děti i dospělé vždy doporučuji pouze jednoduché. Mělo by být bez obrázků a bez velkých nápisů!!! Určitě si vezměte více kousků oblečení a společně vybereme takové, které na fotografiích bude nejlépe vypadat... Pro Vaše malé dítko nezapomeňte přibalit i oblíbenou hračku...(to je velice důležité:-).


BALÍČEK "MINI"

Cena: 800,- Kč

3 ks plnohodnotně upravené fotografie, které dostanete v tisku ve formátu 13 x 18 a v elektonické podobě pro vaše další využití. Každá další fotografie nad rámec "MINI" balíčku je za 250,- v elektronické podobě pro vaše další využití.


BALÍČEK "STANDART"

Cena: 2200,- Kč

10 ks plnohodnotně upravených fotografií, které dostanete v tisku ve formátu 13 x 18 a v elektronické podobě pro vaše další využití.


BALÍČEK "MAXI"

Cena: 3990,- Kč

20 ks plnohodnotně upravených fotografií, které dostanete v tisku ve formátu 13 x 18 a v elektronické podobě pro vaše další využití.


Galerie


rodina

Svatby | Váš Den "D"

Připravuje se...


Galerie


Svatba

Maminky v očekávání "Těhulky"

Nejvhodnější doba fotografování je taková, ve které se sama nejlépe cítíte. Ale podle vlastní zkušenosti soudím, že je vhodné se nechat s bříškem "zvěčnit" až to bude více znatelné...cca od 28 tt.

Doporučuji si vzít na fotografování:

• pohodlné oblečení (džíny, trička či tílka na tělo, lepší podprsenku a kalhotky,...)

• různé doplňky (klobouk, korále, boty na podpadku,...)

• něco, co máte připravené pro miminko (capáčky, mini tričko, mini bodýčko, třeba i hračku....cokoli)

Pokud přijdete s tatínkem a tatínek má nějaký koníček...tak přemluvte tatínka, aby si vzal na focení např. DJ - sluchátka, hokejista - puk, kuchař - kastrol :-). Nebo to přibalte rovnou vy sama a tatínkovi to ukážeme jako "překvápko" v ateliéru..:-). Výsledek bude stát za to!!! :-)


BALÍČEK "MINI"

Cena: 800,- Kč

3 ks plnohodnotně upravené fotografie, které dostanete v tisku ve formátu 13 x 18 a v elektonické podobě pro vaše další využití.


BALÍČEK "STANDART"

Cena: 2200,- Kč

10 ks plnohodnotně upravených fotografií, které dostanete v tisku ve formátu 13 x 18 a v elektronické podobě pro vaše další využití.


Galerie


Těhotná

Domácí mazlíčci Zvířátka

Jsem milovník všeho živého. Fotografuji kočky, psy, koně...ničeho se nebojím :-)


BALÍČEK "MINI"

Cena: 600,- Kč

4 ks plnohodnotně upravených fotografií, které dostanete v tisku ve formátu 13 x 18 a v elektronické podobě pro vaše další využití.


BALÍČEK "STANDART"

Cena: 1400,- Kč

10 ks plnohodnotně upravených fotografií, které dostanete v tisku ve formátu 13 x 18 a v elektronické podobě pro vaše další využití.


Galerie


psík

Páry | Rande

Ráda Vám udělám památku v tom nejkrásnějším období. V ateliéru nebo v exteriéru. Prostředí nechám na Vás!


BALÍČEK "STANDART"

Cena: 2000,- Kč

10 ks plnohodnotně upravených fotografií, které dostanete v tisku ve formátu 13 x 18 a v elektronické podobě pro vaše další využití. Každá další fotografie nad rámec balíčku je za 150,- Kč v elektronické podobě.


Galerie


Pár

POZOR:

Neupravené fotografie neposkytuji.

Prostředí ve kterém budeme fotit, může být jak v mém novém ateliéru, ale stejně tak i venku nebo u Vás doma.

Vizážistické služby jsou možné za poplatek.